Free Web Hosting Provider - Web Hosting - E-commerce - High Speed Internet - Free Web Page
Search the Web

  Bugün                                                                        Açilis Sayfasi Yap Webmaster'i Icq Listene Ekle Webmaster'a E-Mail Favorilere Ekle

Komik Yazılar Kategorisinde yer alan başlıklar

 
  + mizahi yazılar
  + komik olaylar
  + hayatın içinden
  + bilgisayar içerikli
  + güncel yazılar
  + hayvanlar alemi
  + kadınlar üzerine
  + erkekler üzerine
  + aziz milletim
  + duvar yazıları
  + stand-up show
 

 

 

    

  
Stand-up Show Espriler

 • Koltuk Meselesi- Yılmaz Erdoğan   KADIN : Hayatım yardım eder misin? Şu koltuğu kaldıralım. ADAM : ............  KADIN : Hayatım kiminle konuşuyorum ben? ADAM : Bilmem. Seni dinlemiyordum. Ama biraz düşünsen kiminle konuştuğunu hatırlayabilirsin.   (yeni) 

 

 • Ne Söyleyecektin -Yılmaz Erdoğan- Vahit? - Söyle.- ...........- Söylesene!
  - Acelen varsa söylemiyim. - Acelem yok ama çıkıcam, söyle. - Söyle söyle diyip üstüme gelme. - Ya niye üstüne geliyim. Bişey söylemiycek miydin? - Yok bişey yok. Ne söylicem ki sana? - Yanlış anladım demek ki. Çıkıyom ben o zaman. - Çık sen, çık. Hep kaç!

 

 • Beyaz’ın en tutulan espirileri  Geçenlerde 15 yıldır görmediğim dedem İstanbul'a yanımıza geldi. Pencereden bakıp bakıp soruyor: "Oğlum Beyazıt bu geçen kim, oğlum Beyazıt su giden kim?" diye. "Yaa, nerden taniim dede" diyorum, bana kızıyor: "Oğlum kaç senedir İstanbul'dasın, nasıl tanımazsın!.....

 

 • Yılmaz Erdoğan stand up 1  ADAM-bugünlerde çıkabilecek miyiz? Hayır hazırlanman birkaç yıl daha sürecekse bu kıyafetlerle çıkmayalım.
  KADIN- Neden? ADAM- Moda değişecek hayatim... Ya da en azından mevsim değişecek, yazlık kıyafetlerle üşümeyelim diyorum.
  KADIN- Abartma.

 

 • Sanatçı Evi  - Cem Yılmaz    Bir gün eve usta geldi kardeşim,musluk tamir edecek,evde 800 tane musluk var.Ev biraz büyük.Kusura bakmayan.Sanatçı evi dedik ya Alla Alla.2 donum, yani 2 kere dönebiliyorsun manasında. 800 tane musluk var,800 tanede usta çağırdım ki çabuk bitsin.Ama ev büyük ya ustalar birbirlerini göremiyorlar.Hatta ben eve girdim hiç ustaya denk gelmedim. Saka yapıyorum saka,sizin istediğiniz olsun,ev küçük,ben varım, usta var,musluk var.Hatta usta çıkmadan musluk açılmıyor o derece.

 

 Site İçi Arama Motoru ile İstediğiniz Türden Yazılara Daha Hızlı Ulaşabilirsiniz..